Centralní evidence zvířat a věcí ČR

Naše veterinární klinika Jicin-VET s.r.o. byla registrována jako registrované pracoviště Centrální evidence zvířat a věcí ČR. Výhody registrace v této databázi jsou shrnuty v následujících řádcích.

Firma Datak, s.r.o., se zabývá od svého vzniku v roce 1996 problematikou evidence zvířat a majetku. V současné době máme k dispozici rozsáhlé zázemí a mimo jiné i veřejně přístupný informační systém, který je umístěn na Internetu na adrese: www.identifikace.cz

Firma Datak, s.r.o., není profesně ani personálně spojena s žádným z dovozců, distributorů či prodejců mikročipů ani žádné jiné veterinární techniky, náplní naší práce je tvorba programového vybavení a informačních systémů, které jsou používány jak lokálně u jednotlivých uživatelů, tak v rámci Internetu.

Centrální evidence zvířat a věcí ČR shromažďuje informace o zvířatech a věcech a eviduje jejich majitele. Účelem Centrální evidence zvířat a věcí ČR je navrácení zvířat a věcí jejich majiteli. Pomocí Centrální evidence zvířat a věcí ČR může majitel prokázat, že mu zvíře nebo věc opravdu patří.

Centrální evidence zvířat a věcí ČR je komerčním projektem, údaje do databáze tedy nejsou zařazovány bezplatně, projekt není financován ani žádnou skrytou formou a zařazení dat je zcela dobrovolné a záleží výhradně na vůli majitele zvířete nebo věci. Přístup do evidence není omezován ani profesně (některé evidence jsou přístupné pouze veterinárním lékařům, kteří znají přístupové heslo) ani časově (pracovní doba firmy) a co je podstatné, přístup a vyhledávání v evidenci je zcela zdarma. Evidence je přístupná z celého světa, kdykoliv a komukoliv. Ochrana osobních údajů je zajištěna velmi účinně, žádné osobní údaje v databázi, která je přístupná přes Internet nejsou.

Zpoplatněná je pouze registrace do Centrální evidence. Vstupní poplatek pro majitele evidovaného zvířete je 238,- Kč.

Na naší Jičínské klinice lze platit platebními kartami

Kontakty

Klinika Jičín

Barákova 584, Jičín 506 01
Po-Pá: 8:00 - 20:00
So-Ne: 9:00 - 13:00
+420 493 534 259
+420 602 466 536
  klinika@jicinvet.cz

Klinika Nová Paka

Dukelské nám. 35, Nová Paka 509 01
Po-Pá: 8:00 - 18:00
+420 725 946 511
  klinika@jicinvet.cz